header image 2
Agnieszka Dembecka
    Dziś jest: 22.03.2010                                       USŁUGI FRYZJERSKIE W TWOIM DOMU !!!     FRYZJER - STYLISTA NA TELEFON

 
O MNIE  

KIM JESTEM I DLACZEGO FRYZJER BEZ LOKALU ?

Mam na imię Agnieszka i jestem fryzjerem-stylistą.

Moją pasją już od wielu lat są włosy - właśnie dlatego zdecydowałam się pracować jako fryzjer. Pierwszy krok postawiłam po 3 latach nauki w 1997 roku uzyskując tytuł CZELADNIKA u Pana Józefa Dreinerta - długoletniego Sędziego i zarazem byłego Trenera Kadry Polski Fryzjerstwa Damskiego i w jego renomowanym Zakładzie "Józef" w Katowicach.

Pracując u jego boku przez 12 kolejnych lat doskonaliłam ciągle swoje umiejętności zawodowe, po drodze zdobywając dyplom MISTRZA oraz uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach w Polsce a także za granicą =>> zob. galeria

Po tym okresie pracy w kraju wyjechałam do Edynburga (Szkocja) i tam przez 3 lata pracowałam w ekskluzywnym studio Pani Donny Alexander, u której doskonaliłam się uczestnicząc w wielu szkoleniach i "wyjazdach treningowych".

Do powrotu do Polski i założenia firmy nakloniło mnie przeświadczenie, iż wysoka jakość świadczonych usług oraz solidność jest najważniejsza. Wiem, że moge temu podołać jednocześnie oszczędzając Państwa:

  • czas (usługa u Państwa w domu w dogodnym terminie i czasie)
  • pieniądze (cena jest kalkulowana z każdym klientem indywidualnie) =>>cennik
 

 WIĘCEJ O MNIE
aa3

aa1

 


aa2

 

 

 
Copright © 2010 przyjaznyfryzjer.pl - projekt i wykonanie, wszelkie prawa zastrzeżone